Історія клубу Гермес

Mark_Mihaylovich_Kravchenko

Спортивний клуб “Гермес” був заснований 1 жовтня 1979 головним тренером – Марком Михайловичем Кравченко . Серед вихованців Марка Михайловича безліч чемпіонів України з боксу, кік-боксингу, панкратіону та бойового самбо, а також чемпіони світу та призери Європи.

Основний напрямок клубу – рукопашний бій, який включає всі види єдиноборств: бокс, боротьбу, бойове самбо, айкідо, кік-боксинг, карате, роботу з і проти зброї.

У клуб приймаються всі бажаючі хлопці та дівчата віком від 5 років. Заняття побудовані таким чином, щоб той, хто прийшов на перше тренування, після нього почував себе більш захищеним. У тренувальний процес включено психологічну підготовку, яка є невід’ємною складовою підготовки людини до стресових конфліктних ситуацій. Під час проведення психологічної підготовки моделюються та аналізуються всілякі життєві моменти, що відбуваються у нашому повсякденному житті.

У залі також проводяться індивідуальні заняття, які включають 90 хвилинне тренування персонально з тренером. Програма індивідуальних занять формується персонально під кожну людину, враховуючи її фізіологічні особливості та особистісні переваги.

Клуб рукопашного бою “Гермес” відрізняється від звичайної спортивної секції своєю різноманітністю інтересів та дружньою атмосферою.

germes_01

У нашому клубі Ви також маєте можливість отримати кваліфіковану юридичну допомогу, консультацію з будь-яких життєвих питань.

Влітку з 1 червня по 31 серпня проводяться збори, на яких хлопці вчаться долати смуги перешкод, навчаються акробатиці, витривалості, вчаться плавати і багато іншого, що завжди знадобиться в житті, а за особливих обставин може врятувати їхнє життя.

Вашою метою тренувань у спортклубі «Гермес» може бути досягнення високих спортивних результатів у бойовому мистецтві або просто бажання потренуватися на своє задоволення і бути в хорошій фізичній формі, психологічно підготовленим та обізнаним.