Тренування для дівчат, клуб Гермес

zhenskaya-samooborona

У сучасному великому місті майже кожна жінка наражається на потенційну небезпеку. Щоразу, закриваючи за собою двері квартири, Ви полегшено зітхали – все гаразд, я вдома. Але чи варто щоразу боятися і ризикувати?

Адже не завжди поряд з вами може виявитися надійна людина, таксі, Ваш автомобіль чи газовий балончик. Чи не краще мати якісь гарантії безпеки, які завжди будуть за Вас? Ці гарантії – навички самооборони.

Тренування з жіночої самооборони та ударної техніки у спортивному клубі “Гермес” включають:

  • Стандартна програма бойової підготовки (базові техніки та прийоми, ударна техніка),
  • Стандартна програма самооборони (захист від нападу, робота проти зброї),
  • Психологічна підготовка (подолання страху, аналіз ситуації, прийняття правильних рішень),
  • Ударна техніка (техніка ударів та серій руками та ногами, робота на снарядах, спаринги з 2-ма та більше партнерами)
  • Основи боротьби
  • Індивідуальні заняття з тренером,

Стандартна програма бойової підготовки включає класичні прийоми та психологічну підготовку до бою. Ви освоїте стандартні прості техніки, поставите удар, зміцните м’язи, приведете тіло у форму, відпрацюєте точність рухів та швидкість реакції. Якщо Ви раніше займалися бойовими мистецтвами, приходьте відразу на основний курс жіночої самооборони.

Стандартна програма самооборони включає базові принципи самооборони, використання підручних засобів і техніки бою проти групи, розраховані саме на жінок. Цей курс враховує всі ваші індивідуальні особливості, фізичні та психологічні можливості. Тут опрацьовуються різні екстремальні ситуації та відповідні методи самозахисту для жінок.

Психологічна підготовка включає спеціальні заняття на яких засновник клубу Кравченко Марк Михайлович детально розбирає різні сценарії та ситуації, які можуть статися в повсякденному житті (побутовий конфлікт, напад у нічний час, масова бійка, напад організованих груп) алгоритми аналізу та прийняття рішення. Моделюються сценарії із причинно-наслідковими зв’язками.

Індивідуальні заняття передбачають персональну роботу з тренером, за якої програма підготовки розробляється особисто для Вас з урахуванням усіх побажань, цілей та можливостей. Будь-який з прийомів жіночої самооборони може повторити кожна, навіть найтендітніша дівчина