Клуб рукопашного бою “ГЕРМЕС”

Sportclub Germes

Тренуючись у спортклубі “Гермес” Ви отримуєте навички, які допомагають Вам впевнено почуватися перед небезпекою, не панікувати в екстремальних ситуаціях, захистити себе та своїх близьких.

Заняття в нашому клубі доступні для кожного бажаючого незалежно від рівня фізичної підготовки та фізіологічних особливостей організму. Ви можете на практиці переконатися, що для якісного виконання прийомів самооборони не обов’язково мати накачані м’язи. Найважливішим моментом, який акцентується увагу, є техніка виконання прийомів.

Тренування поділяються на групові та індивідуальні. У групових тренуваннях беруть участь як хлопці, так і дівчата. Для дівчат є додаткові заняття з окремим графіком. На тренуваннях у жіночих групах окрема увага приділяється психологічній підготовці.

Індивідуальні заняття рукопашним боєм дозволяють підібрати персональну програму для того, хто займається, яка максимально відповідатиме рівню його фізичної підготовки та його перевагам. Будь-яка людина здатна успішно освоїти і надалі застосовувати на практиці прийоми самооборони.

Навчання рукопашного бою передбачає використання цілого ряду програм, які допомагають підготувати людину фізично та психологічно, навчитися тактиці ведення самооборони у різних умовах. Для того, щоб самостійно переконатись у цьому на практиці, запрошуємо Вас відвідати наші тренування.