Тренування після роботи

trenirovki-posle-raboty

Для багатьох із нас сумною, але неминучою реальністю є сидяча робота, причому це відбувається протягом багатьох годинників. І навіть у вільний від роботи час, ми нерідко вважаємо за краще вести малорухливий спосіб життя.

Наслідки такого проведення часу – створення проблем, що безпосередньо впливають на наше здоров’я. Тому дуже важливо підтримувати регулярні фізичні навантаження для організму. Тренування з рукопашного бою в цьому випадку є найбільш оптимальним варіантом. Крім фізичних навантажень, Ви отримуєте заряд позитивних емоцій та навички у техніці єдиноборств.

Прийоми рукопашного бою поєднують кілька єдиноборств:

  • елементи ударів руками – з боксу,
  • ударів ногами – з кік-боксингу,
  • кидків, больових та задушливих прийомів – з боротьби,
  • захоплень, заломів та звільнення від захоплень – з інших видів єдиноборств.

Тренування після роботи в клубі рукопашного бою «Гермес» підібрано спеціальним чином, щоб задіяти всі групи м’язів, постійно підтримувати їх у тонусі.

Нам не байдуже майбутнє наших дітей та нашої нації. Ми пропонуємо розпочати новий етап у Вашому житті, етап здорового способу життя, який дозволить Вам досконалого по-новому поглянути на себе та свої можливості. Почніть прямо зараз – приходьте на БЕЗКОШТОВНЕ  ПРОБНЕ ТРЕНУВАННЯ в один з наших двох залів і вже після першого тренування Ви почуватиметеся більш захищеним завдяки отриманому досвіду на наших тренуваннях!